Audit webstránok a marketingových aktivít

Analýza a porovnanie vašej konkurencie

Online marketingové poradenstvo

Budovanie stratégií na mieru

Vývoj webstránok

Tvorba logo dizajnu

Tvorba webového dizajnu

Tvorba projektovej identity

Štruktúrovaný obsahový marketing

Marketing Sociálnych Sietí

Ako prebieha spolupráca?
 • Audity webstránok

 • Marketingové audity

 • Porovnanie konkurencie

 • Marketingové poradenstvo

 • Marketingové stratégie

 • Vývoj webstránok

 • Tvorba logo dizajnu

 • Tvorba web dizajnu

 • Projektová identita

 • Obsahový marketing

 • Optimalizácia webu –  SEO

 • Výkonnostné kampane a PPC

 • Marketing sociálnych sietí

Najprv základ potom branding

KAŽDÝ ONLINE PROJEKT MÁ SVOJE ŠPECIFIKÁ A ÚSKALIA. KONZULTUJTE S NAMI VAŠE MOŽNOSTI ROZVOJA A UŠETRITE SI KOPU STAROSTÍ S NÁPRAVOU NEUVÁŽENÝCH SUBJEKTÍVNYCH KROKOV.

Zo skúsenosti vieme, že ku svojim online projektom pristupujú ľudia s konkrétnou a veľmi subjektívnou predstavou stratégie a jednotlivých postupov. Často venujú svoj čas činnostiam, ktoré nemajú žiadny alebo len malý prínos. Takýto prístup vás z dlhodobého hľadiska dokáže zbaviť chuti podnikať. Konzultujte s nami váš projekt

POVEDZTE NÁM O SVOJOM PROJEKTE
Mgr. Andrej Malárik

V Skalindame spravili audit konkurencie a analýzu trhu, pripravili stratégiu a začali sme s obsahovým marketingom. Počiatočné obavy z výšky vstupnej investície vystriedala postupom času spokojnosť a masívny nárast samotnej organickej návštevnosti našich webstránok. Celkovo ide o nárast o  2134,6%.  Naša denná návštevnosť aktuálne prekonáva bežné dva mesiace spred roku 2016 a stále rastie. Tomu zodpovedá aj nárast počtu klientov na našej klinike. V následnosti sme potom rozširovali naše marketingové aktivity aj o výkonnostné kampane a poradenstvo v oblasti sociálnych sietí. V spolupráci pokračujeme aj po 3 roku a z hľadiska organiky webu sme sa stali jedným z najsilnejších hráčov na poli fyzioterapie.

Mgr. Andrej Malárik, Riaditeľ kliniky PROFY
Mgr. Igor Schild

Sme veľký a zabehnutý plavecký klub s mnohými športovými aktivitami. Ku Skalindamu sme sa dostali cez referenciu nášho obchodného partnera. V Skalindame previedli kompletný dizajn a tvorbu nového webu so zachovaním organických pozícií v internetových prehliadačoch, no zároveň s kompletnou zmenou štruktúry samotnej webstránky. Odvtedy pre nás robia aj obsahový marketing, vďaka ktorému sme narástli v organickej návštevnosti za 7 mesiacov až 6-násobne. Využívame služby odborného poradenstva a aj dátových a strategických analýz. Služby agentúry Skalindam sme následne  využili pre ďalšie 4 naše projekty.

Maroš Krivosudský

Ceztrenera.sk je  zabehnutý a ambiciózny portál o zdraví, výžive a športe. Agentúru Skalindam sme spoznali cez referenciu obchodného partnera. Využili sme poradenské a analytické služby, taktiež školenia. Na základe poradenstva sme si nechali v Skalindame spracovať analýzu kľúčových slov pre obsahový marketing. Následne pre nás spracovávajú pravidelné obsahové kalendáre pre štruktúrovanú tvorbu našich autorov. Tí tiež v Skalindame prešli detailným školením tvorby článkov na základe analytických výstupov obsahového kalendára. Takto strategicky tvorený obsah nám priniesol zvýšenie organickej návštevnosti o 158,47% v priebehu 8 mesiacov a rast návštevnosti pokračuje.

logo marketingovej agentúry Skalindam

Pripravený/á na konzultáciu?

MÁTE VEĽKÉ PLÁNY S KTORÝMI VÁM VIEME POMÔCŤ?

Kontaktujte Nás