Každý biznis má svoje špecifiká

Zo skúsenosti vieme, že ku svojmu podnikaniu a projektom pristupujú ľudia s konkrétnou a veľmi subjektívnou predstavou stratégie a jednotlivých postupov. Toto obzvlášť platí  v online prostredí. Často venujú svoj čas činnostiam, ktoré nemajú žiadny alebo len malý prínos. Takýto prístup vás z dlhodobého hľadiska dokáže zbaviť chuti podnikať. Konzultujte s nami váš projekt

Marketingové služby

Audit webstránok a marketingových aktivít

Analýza a porovnanie vašej konkurencie

Online marketingové poradenstvo

Budovanie stratégií na mieru

Vývoj webstránok

Tvorba logo dizajnu

Tvorba webového dizajnu

Tvorba projektovej identity

Mgr. Andrej Malárik

V  marketingovej agentúre Skalindam spravili prieskum trhu, pripravili marketingovú stratégiu, vytvorili web a začali sme s obsahovým marketingom. Obavy zo vstupnej investície vystriedala spokojnosť a nárast návštevnosti našich webstránok. Na web chodia desaťtisíce návštevníkov za mesiac. Tomu zodpovedá aj nárast počtu klientov. Rozšírili sme naše marketingové aktivity aj o výkonnostné kampane a poradenstvo v oblasti sociálnych sietí.

Mgr. Andrej Malárik, profy.sk
Mgr. Igor Schild

Sme zabehnutý plavecký klub s mnohými športovými aktivitami. Na Skalindam sme sa dostali referenciu od nášho obchodného partnera. V agentúre vytvorili nový web aj SEO so zachovaním organických pozícií v internetových prehliadačoch. Odvtedy pre nás robia aj obsahový marketing, vďaka ktorému sme zaznamenali výrazný nárast návštevnosti. Využívame tiež služby odborného poradenstva a aj analýz. Služby agentúry Skalindam sme následne  využili pre ďalšie 4 naše projekty.

Mgr. Igor Schild, royalclub.sk
Maroš Krivosudský

Ceztrenera.sk je portál o zdraví, výžive a športe. Marketingovú agentúru Skalindam sme spoznali cez referenciu. Využili sme poradenské a analytické služby, taktiež školenia. V Skalindame spracovali analýzu kľúčových slov, content marketingovú stratégiu a obsahové kalendáre pre našich autorov. Tí v Skalindame prešli školením tvorby obsahu na základe výstupov z obsahového kalendára. Návštevnosť nám rázom stúpla o 158,47% a rast návštevnosti pokračuje.

Maroš Krivosudský, ceztrenera.sk
logo marketingovej agentúry Skalindam

Pripravený/á na konzultáciu?

MÁTE VEĽKÉ PLÁNY S KTORÝMI VÁM VIEME POMÔCŤ?